Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

72. ročník Peterova memoriálu | 16. 10. 2016

Stadion Juliska, Praha 9. října 2016

72. Peterův Memoriál 2016 
šavle seniorky+junioři 
9.10.2016 
ČŠK Riegel, Praha Juliska

Celkové pořadí

 Poř.  Seniorky  Junioři.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1     1   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK 
 2     2   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 3   1     KYNIV   Natalia   CZE   AMU PRAHA 
 3     3   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I 
 5   2     SBAMPATO   Viola   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 6   3     HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA 
 7     4   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I 
 8     5   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA 
 9     6   BRÜMER   Tomáš   CZE   AMU PRAHA 
 10   4     VRTALOVÁ   Táňa   CZE   SK ST.MĚSTO 
 11     7   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA 
 12   5     HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   AMU PRAHA 
 13   6     BAJCUROVÁ   Magdaléna   CZE   AMU PRAHA 

      Čtvrt finale

 DUŠEK Jindřich  CZE
       DUŠEK Jindřich
 SHON Martin  CZE     15/9
         DUŠEK Jindřich
 HANZLÍKOVÁ Klára  CZE       15/8
       KYNIV Natalia  
 KYNIV Natalia  CZE     15/12  
           BUBKO Daniil
 POTŮČEK Tomáš  CZE         15/14
       POTŮČEK Tomáš  
 SBAMPATO Viola  CZE     15/10  
         BUBKO Daniil
 LANG Vojtěch  CZE       15/4
       BUBKO Daniil
 BUBKO Daniil  SLO     15/4

      Tableau d de 8

 SBAMPATO Viola  CZE
       SBAMPATO Viola
 KREUZMANN Matyáš  CZE     15/10
 
 BRÜMER Tomáš  CZE
       SHON Martin
 SHON Martin  CZE     15/12
 
 VRTALOVÁ Táňa  CZE
       LANG Vojtěch
 LANG Vojtěch  CZE     15/5
 
 HUBÁČKOVÁ Martina  CZE
       HANZLÍKOVÁ Klára
 HANZLÍKOVÁ Klára  CZE     15/6

      Tableau des battus du tableau de 6

   
       BRÜMER Tomáš
 BRÜMER Tomáš  CZE    
 
 HUBÁČKOVÁ Martina  CZE
       HUBÁČKOVÁ Martina
 BAJCUROVÁ Magdaléna  CZE     15/4
 
   
       KREUZMANN Matyáš
 KREUZMANN Matyáš  CZE    
 
 LANG Vojtěch  CZE
       LANG Vojtěch
       

      Tableau de 16

 DUŠEK Jindřich  CZE
       DUŠEK Jindřich
16         
         DUŠEK Jindřich
 VRTALOVÁ Táňa  CZE       15/8
       VRTALOVÁ Táňa
 BRÜMER Tomáš  CZE     15/3
 
 SBAMPATO Viola  CZE
       SBAMPATO Viola
12   HUBÁČKOVÁ Martina  CZE     15/11
         KYNIV Natalia
13   BAJCUROVÁ Magdaléna  CZE       15/13
       KYNIV Natalia
 KYNIV Natalia  CZE     15/3
 
 POTŮČEK Tomáš  CZE
       POTŮČEK Tomáš
14         
         POTŮČEK Tomáš
11   KREUZMANN Matyáš  CZE       15/9
       HANZLÍKOVÁ Klára
 HANZLÍKOVÁ Klára  CZE     15/7
 
 LANG Vojtěch  CZE
       SHON Martin
10   SHON Martin  CZE     15/13
         BUBKO Daniil
15            15/5
       BUBKO Daniil
 BUBKO Daniil  SLO    

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA   10/10   38   50   postupující 
 2   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK   11/12   40   58   postupující 
 3   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I   9/11   14   48   postupující 
 4   KYNIV   Natalia   CZE   AMU PRAHA   7/10   10   38   postupující 
 5   SBAMPATO   Viola   CZE   ŠK HOUŠTKA   8/12   12   52   postupující 
 6   HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA   7/11   9   40   postupující 
 7   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I   5/11   -2   40   postupující 
 8   BRÜMER   Tomáš   CZE   AMU PRAHA   4/11   -9   38   postupující 
 9   VRTALOVÁ   Táňa   CZE   SK ST.MĚSTO   4/11   -11   31   postupující 
 10   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA   4/12   -9   38   postupující 
 11   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA   3/11   -20   30   postupující 
 12   HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   AMU PRAHA   0/10   -24   26   postupující 
 13   BAJCUROVÁ   Magdaléna   CZE   AMU PRAHA   0/12   -48   12   postupující 

Pořadí, kolo č. 2

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK   1.000   24   30   postupující 
 2   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA   1.000   16   25   postupující 
 3   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I   0.833   6   26   postupující 
 4   KYNIV   Natalia   CZE   AMU PRAHA   0.800   11   21   postupující 
 5   SBAMPATO   Viola   CZE   ŠK HOUŠTKA   0.667   5   26   postupující 
 6   HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA   0.600   3   17   postupující 
 7   BRÜMER   Tomáš   CZE   AMU PRAHA   0.500   1   24   postupující 
 8   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I   0.400   -4   18   postupující 
 9   VRTALOVÁ   Táňa   CZE   SK ST.MĚSTO   0.333   -4   18   postupující 
 10   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA   0.200   -14   10   postupující 
 11   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA   0.167   -11   15   postupující 
 12   HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   AMU PRAHA   0.000   -12   13   postupující 
 13   BAJCUROVÁ   Magdaléna   CZE   AMU PRAHA   0.000   -21   9   postupující 

Skupiny, kolo č. 2

  Skupina č. 1         V/ZIndexZD
HUBÁČKOVÁ Martina CZE     4 0 3 4 2   0/5 -12 13
KREUZMANN Matyáš CZE   V   1 0 3 1   1/5 -14 10
KYNIV Natalia CZE   V V   V V 1   4/5 11 21
HANZLÍKOVÁ Klára CZE   V V 1   V 1   3/5 3 17
LANG Vojtěch CZE   V V 3 1   4   2/5 -4 18
DUŠEK Jindřich CZE   V V V V V     5/5 16 25

 

  Skupina č. 2          V/ZIndexZD
BAJCUROVÁ Magdaléna CZE     1 1 1 1 2 3   0/6 -21 9
BRÜMER Tomáš CZE   V   V 2 V 4 3   3/6 1 24
SHON Martin CZE   V 3   0 1 3 3   1/6 -11 15
BUBKO Daniil SLO   V V V   V V V   6/6 24 30
VRTALOVÁ Táňa CZE   V 4 V 0   2 2   2/6 -4 18
POTŮČEK Tomáš CZE   V V V 1 V   V   5/6 6 26
SBAMPATO Viola CZE   V V V 2 V 4     4/6 5 26

Pořadí, kolo č. 1

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA   1.000   22   25   postupující 
 2   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK   0.833   16   28   postupující 
 3   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I   0.800   8   22   postupující 
 4   SBAMPATO   Viola   CZE   ŠK HOUŠTKA   0.667   7   26   postupující 
 5   HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA   0.667   6   23   postupující 
 6   KYNIV   Natalia   CZE   AMU PRAHA   0.600   -1   17   postupující 
 7   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA   0.500   2   23   postupující 
 8   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I   0.500   2   22   postupující 
 9   VRTALOVÁ   Táňa   CZE   SK ST.MĚSTO   0.400   -7   13   postupující 
 10   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA   0.333   -6   20   postupující 
 11   BRÜMER   Tomáš   CZE   AMU PRAHA   0.200   -10   14   postupující 
 12   HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   AMU PRAHA   0.000   -12   13   postupující 
 13   BAJCUROVÁ   Magdaléna   CZE   AMU PRAHA   0.000   -27   3   postupující 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1         V/ZIndexZD
HUBÁČKOVÁ Martina CZE     3 4 2 1 3   0/5 -12 13
KYNIV Natalia CZE   V   V V 0 2   3/5 -1 17
BRÜMER Tomáš CZE   V 3   3 0 3   1/5 -10 14
VRTALOVÁ Táňa CZE   V 2 V   0 1   2/5 -7 13
DUŠEK Jindřich CZE   V V V V   V   5/5 22 25
POTŮČEK Tomáš CZE   V V V V 2     4/5 8 22

 

  Skupina č. 2          V/ZIndexZD
SHON Martin CZE     V V V 2 2 4   3/6 2 23
KREUZMANN Matyáš CZE   4   V V 3 3 0   2/6 -6 20
BAJCUROVÁ Magdaléna CZE   0 2   0 0 0 1   0/6 -27 3
SBAMPATO Viola CZE   2 4 V   V V V   4/6 7 26
HANZLÍKOVÁ Klára CZE   V V V 3   0 V   4/6 6 23
BUBKO Daniil SLO   V V V 3 V   V   5/6 16 28
LANG Vojtěch CZE   V V V 3 2 2     3/6 2 22

Závodnice (přítomny 13)

 Nasaz.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 1   HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA 
 2   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK 
 2   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I 
 3   SBAMPATO   Viola   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 4   VRTALOVÁ   Táňa   CZE   SK ST.MĚSTO 
 5   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA 
 5   KYNIV   Natalia   CZE   AMU PRAHA 
 6   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA 
 7   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I 
 12   HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   AMU PRAHA 
 16   BRÜMER   Tomáš   CZE   AMU PRAHA 
 17   BAJCUROVÁ   Magdaléna   CZE   AMU PRAHA 

Aktivita rozhodčích

 Příjmení  Jméno  Národ  Kategorie  Skup.  Záp.  Final 
 BUBKO      SLO      0   2   0 
 BUBKO+SBAMPATO      SLO      2   0   0 
 DUŠEK      CZE      0   2   0 
 DUŠEK+KYNIV      CZE      2   0   0 
 HOSCHNA      CZE      0   0   1 
 KURIC      CZE      0   3   3 
 KYNIV      CZE      0   1   0 
 SBAMPATO      CZE      0   1   0 
 SIROTA      CZE      0   2   1 
 WACHSBERGER      CZE      0   3   2 

 
Document Engarde - 10/9/2016 9:00:25 PM

72. Peterův Memoriál 2016 
šavle senioři 
9.10.2016 
ČŠK Riegel, Praha Juliska

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK 
 2   WACHSBERGER   Petr   CZE   S.BRNO I 
 3   KURIC   Miroslav   CZE   AMU PRAHA 
 3   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I 
 5   KALLA   Libor   CZE   S.BRNO I 
 6   BROCK   Christian   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN 
 7   SRP   Saša   CZE   S.BRNO I 
 8   HOSCHNA   Jan   CZE   SLEZAN OPAVA 
 9   KUBIŠ   Petr   CZE   RIEGEL PRAHA 
 9   VRTAL   Vlastimil   CZE   SK ST.MĚSTO 
 11   BRODIL   Radek   CZE   AMU PRAHA 
 12   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 13   NEW   Jake   CZE   AMU PRAHA 
 14   MARIOTTI   Gabriele   ITA   ČŠK RIEGEL 
 15   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I 
 16   DOLEŽAL   Bohuslav   CZE   AMU PRAHA 
 17   SIROTA   Alexandr   CZE   AMU PRAHA 
 18   BERAN   Pavel   CZE   RIEGEL PRAHA 
 19   CZERNIN   Vojtěch   CZE   RIEGEL PRAHA 
 20   SCHOTTE   Jörg   GER   FECHTERRING NORIMBERK 
 21   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA 
 22   FOJTA   Pavel   CZE   S.BRNO I 
 23   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA 

      Eliminace 32

 KALLA Libor  CZE
       KALLA Libor
32         
         KALLA Libor
17   LANG Vojtěch  CZE       15/5
       LANG Vojtěch  
16   BERAN Pavel  CZE     15/11  
           KURIC Miroslav
 VRTAL Vlastimil  CZE         15/11
       VRTAL Vlastimil    
24             
         KURIC Miroslav  
25            15/13  
       KURIC Miroslav    
 KURIC Miroslav  CZE        
             BUBKO Daniil
 HOSCHNA Jan  CZE           15/5
       HOSCHNA Jan      
28               
         HOSCHNA Jan    
21   FOJTA Pavel  CZE       15/6    
       BRODIL Radek      
12   BRODIL Radek  CZE     15/7      
           BUBKO Daniil  
13   DUŠEK Jindřich  CZE         15/13  
       DUŠEK Jindřich      
20   KREUZMANN Matyáš  CZE     15/4      
         BUBKO Daniil    
29            15/11    
       BUBKO Daniil      
 BUBKO Daniil  SLO          
               BUBKO Daniil
 SRP Saša  CZE             15/11
       SRP Saša      
30               
         SRP Saša    
19   SCHOTTE Jörg  GER       15/13    
       NEW Jake      
14   NEW Jake  CZE     15/8      
           POTŮČEK Tomáš  
11   SIROTA Alexandr  CZE         15/12  
       DOLEŽAL Bohuslav      
22   DOLEŽAL Bohuslav  CZE     15/10      
         POTŮČEK Tomáš    
27            15/10    
       POTŮČEK Tomáš      
 POTŮČEK Tomáš  CZE          
             WACHSBERGER Petr
 WACHSBERGER Petr  CZE           15/8
       WACHSBERGER Petr    
26             
         WACHSBERGER Petr  
23   SHON Martin  CZE       15/5  
       KUBIŠ Petr    
10   KUBIŠ Petr  CZE     15/1    
           WACHSBERGER Petr
15   MARIOTTI Gabriele  ITA         15/5
       MARIOTTI Gabriele  
18   CZERNIN Vojtěch  CZE     15/10  
         BROCK Christian
31            15/13
       BROCK Christian
 BROCK Christian  GER    

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   KALLA   Libor   CZE   S.BRNO I   5/5   14   25   postupující 
 2   BROCK   Christian   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN   5/5   10   25   postupující 
 3   SRP   Saša   CZE   S.BRNO I   4/4   10   20   postupující 
 4   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK   4/5   12   24   postupující 
 5   HOSCHNA   Jan   CZE   SLEZAN OPAVA   4/5   12   23   postupující 
 6   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I   4/5   6   22   postupující 
 7   WACHSBERGER   Petr   CZE   S.BRNO I   3/4   5   18   postupující 
 8   KURIC   Miroslav   CZE   AMU PRAHA   3/5   9   22   postupující 
 9   VRTAL   Vlastimil   CZE   SK ST.MĚSTO   3/5   4   20   postupující 
 9   KUBIŠ   Petr   CZE   RIEGEL PRAHA   3/5   4   20   postupující 
 11   SIROTA   Alexandr   CZE   AMU PRAHA   3/5   3   22   postupující 
 12   BRODIL   Radek   CZE   AMU PRAHA   3/5   2   18   postupující 
 13   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA   3/5   -1   18   postupující 
 14   NEW   Jake   CZE   AMU PRAHA   2/4   0   16   postupující 
 15   MARIOTTI   Gabriele   ITA   ČŠK RIEGEL   2/5   -4   16   postupující 
 16   BERAN   Pavel   CZE   RIEGEL PRAHA   1/4   0   15   postupující 
 17   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I   1/5   -8   13   postupující 
 18   CZERNIN   Vojtěch   CZE   RIEGEL PRAHA   1/5   -12   12   postupující 
 19   SCHOTTE   Jörg   GER   FECHTERRING NORIMBERK   1/5   -12   10   postupující 
 20   KREUZMANN   Matyáš   CZE   AMU PRAHA   0/5   -8   17   postupující 
 21   FOJTA   Pavel   CZE   S.BRNO I   0/5   -12   13   postupující 
 22   DOLEŽAL   Bohuslav   CZE   AMU PRAHA   0/4   -15   5   postupující 
 23   SHON   Martin   CZE   AMU PRAHA   0/5   -19   6   postupující 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1        V/ZIndexZD
NEW Jake CZE     V 3 3 V   2/4 0 16
DOLEŽAL Bohuslav CZE   2   1 2 0   0/4 -15 5
SRP Saša CZE   V V   V V   4/4 10 20
WACHSBERGER Petr CZE   V V 3   V   3/4 5 18
BERAN Pavel CZE   4 V 3 3     1/4 0 15

 

  Skupina č. 2         V/ZIndexZD
FOJTA Pavel CZE     2 2 2 3 4   0/5 -12 13
KALLA Libor CZE   V   V V V V   5/5 14 25
HOSCHNA Jan CZE   V 3   V V V   4/5 12 23
SCHOTTE Jörg GER   V 2 2   0 1   1/5 -12 10
BRODIL Radek CZE   V 2 1 V   V   3/5 2 18
MARIOTTI Gabriele ITA   V 2 1 V 3     2/5 -4 16

 

  Skupina č. 3         V/ZIndexZD
SHON Martin CZE     1 1 2 1 1   0/5 -19 6
KURIC Miroslav CZE   V   V 3 4 V   3/5 9 22
KUBIŠ Petr CZE   V 2   V 3 V   3/5 4 20
VRTAL Vlastimil CZE   V V 2   3 V   3/5 4 20
BROCK Christian GER   V V V V   V   5/5 10 25
LANG Vojtěch CZE   V 0 3 1 4     1/5 -8 13

 

  Skupina č. 4         V/ZIndexZD
KREUZMANN Matyáš CZE     3 4 4 2 4   0/5 -8 17
SIROTA Alexandr CZE   V   3 4 V V   3/5 3 22
DUŠEK Jindřich CZE   V V   0 3 V   3/5 -1 18
POTŮČEK Tomáš CZE   V V V   2 V   4/5 6 22
BUBKO Daniil SLO   V 4 V V   V   4/5 12 24
CZERNIN Vojtěch CZE   V 2 2 3 0     1/5 -12 12

Závodníci (přítomni 23)

 Nasaz.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 2   WACHSBERGER   Petr   CZE   S.BRNO I 
 4   HOSCHNA   Jan   CZE   SLEZAN OPAVA 
 5   KURIC   Miroslav   CZE   AMU PRAHA 
 7   BUBKO   Daniil   SLO   SK KAMNIK 
 8   POTŮČEK   Tomáš   CZE   S.BRNO I 
 10   BRODIL   Radek   CZE   AMU PRAHA 
 11   VRTAL   Vlastimil   CZE   SK ST.MĚSTO 
 12   SRP   Saša   CZE   S.BRNO I 
 14   DUŠEK   Jindřich   CZE   ŠK HOUŠTKA 
 15   BERAN   Pavel   CZE   RIEGEL PRAHA 
 18   FOJTA   Pavel   CZE   S.BRNO I 
 19   BROCK   Christian   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN 
 21   SIROTA   Alexandr   CZE   AMU PRAHA 
 22   LANG   Vojtěch   CZE   S.BRNO I 
 25   DOLEŽAL   Bohuslav   CZE   AMU PR