Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

10. ročník turnaje O sokolí péro | 06. 03. 2016

Plzeň 5. 3. 2016

V sobotu 5.3.2016 jsme se zúčastnili jubilejního 10. ročníku turnaje družstev O sokolí péro v Plzni ve složení Pavel Beran, Míra Klusák, Tonda Vávra a Dobromil Pryl. V průběhu zápasů 9členné skupiny jsme se trochu sehrávali a hledali optimální taktiku a se 4 výhrami jako 13. z celkem 27 družstev postoupili do boje o 1.-14. místo, kde jsme si v úplné eliminaci postupové pořadí obhájili. Moc nechybělo k překvapení (25:27) při zápase o "8" s Bohémy (Bohemians), kteří postupovali ze 4. místa.
Všem bych chtěl poděkovat za spolupráci a spousty za družstvo prolitého potu a pochválit Tondu, který se ukázal jako plnohodnotný člen "dospělého" týmu.

Dobromil (kapitán)

Odkaz na kompletní výsledky doplníme jakmile se objeví na stránkách Loko Plzeň http://www.serm.tjloko-plzen.cz/

 

 

Kompletní výsledky jsou zde:

O sokolí péro 

X. ročník 
Družstva šermu kordem 
5. března 2016

Formule soutěže

27 družstva
 
1 kolo skupin
 
27 družstva
3 skupiny po 9
15 postupující
_________________________________
 
Přímá eliminace : 15 družstva
 
přímá eliminace
 
přímá eliminace o 9. místo
 
přímá eliminace o 13. místo
 
zápas o 11. místo
 
přímá eliminace o 5. místo
 
zápas o 7. místo
 
zápas o 3. místo

_________________________________
 
Přímá eliminace vyřazených družstev
 
přímá eliminace 16 - 27
 
přímá eliminace o 24. místo
 
zápas o 26. místo
 
přímá eliminace o 20. místo
 
zápas o 22. místo
 
zápas o 18. místo

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Národ  Klub 
 1   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY       
 2   DUKLA PRAHA       
 3   VIKINGS       
 4   ÚSTEČÁCI       
 5   PLZEŇ       
 6   BOHÉMOVÉ       
 7   MICHAL ZASPAL       
 8   OJOJOJ       
 9   SC-DUKLA-BOHEMIANS       
 10   TOTU       
 11   BRNO       
 12   TELI       
 13   ČŠK RIEGEL       
 14   SLEČNY       
 15   REDGYM TŘEBÍČ       
 16   PTÁCI       
 17   OLD EAGLES       
 18   PEVNÉ PRDELKY       
 19   RŮŽOVÍ MEDVÍDCI       
 20   KRVAVÝ REGIMENT       
 21   SÝČKOVÉ       
 22   KAMOKA       
 23   ÚSTECKEJ GOUDA       
 24   PŘEŽIVŠÍ       
 25   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI       
 26   ÚSTECKÝ GODHAJ       
 27   TÁBOR       

 

Závodníci (95)

 Příjmení  Jméno  Družstvo 
 FENDRICH   Matouš   BOHEMKA 
 KŘÍŽOVÁ   Ivana   BOHEMKA 
 KŘÍŽOVÁ   Tereza   BOHEMKA 
 CIMLER   Čestmír   BOHÉMOVÉ 
 MORAVEC   Vladimír   BOHÉMOVÉ 
 SVOBODA   Ivo   BOHÉMOVÉ 
 BELCREDI VLČEK   Martin   BRNO 
 NOHAVA   Jaroslav   BRNO 
 STUDENÝ   František   BRNO 
 FRAJBIŠ   Jan   DUKLA PRAHA 
 KAŠPAR   Daniel   DUKLA PRAHA 
 KROMBHOLZOVÁ   Iva   DUKLA PRAHA 
 SVOBODA   Tomáš   DUKLA PRAHA 
 BERAN   Pavel   ČŠK RIEGEL 
 KLUSÁK   Miroslav   ČŠK RIEGEL 
 PRYL   Dobromil   ČŠK RIEGEL 
 VÁVRA   Antonín   ČŠK RIEGEL 
 KŘENKOVÁ   Karolína   KAMOKA 
 MACKOVÁ   Monika   KAMOKA 
 VAVŘIČKA   Karel   KAMOKA 
 HABRYCHOVÁ   Eva   KRVAVÝ REGIMENT 
 HODINA   Jan   KRVAVÝ REGIMENT 
 PEŠULA   Marek   KRVAVÝ REGIMENT 
 TUŠL   Jan   KRVAVÝ REGIMENT 
 JAMBOR   Stanislav   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY 
 KRUPAŘ   Petr   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY 
 KUČERA   Jan   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY 
 TOMÁŠEK   Vlasta   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY 
 HANOUSEK   Jiří   MICHAL ZASPAL 
 KEDER   Michal   MICHAL ZASPAL 
 LORENC   Adam   MICHAL ZASPAL 
 JÍLKOVÁ   Klára   OJOJOJ 
 JÍLKOVÁ   Nikola   OJOJOJ 
 JINDRA   Jan   OJOJOJ 
 ČECHÁK   Petr   OLD EAGLES 
 ZAPADLO   Richard   OLD EAGLES 
 ZAPADLOVÁ   Aneta   OLD EAGLES 
 LAŠTOVKOVÁ   Marcela   PEVNÉ PRDELKY 
 SKROVNÝ   Petr   PEVNÉ PRDELKY 
 SVĚCENÁ   Veronika   PEVNÉ PRDELKY 
 BREJCHA   Ondřej   PLZEŇ 
 KRMÁŠEK   Ondřej   PLZEŇ 
 KRMÁŠEK   Svatopluk   PLZEŇ 
 MICHALÍK   Michal   PLZEŇ 
 HOZÁK   Kamil   PTÁCI 
 MALINSKÁ   Martina   PTÁCI 
 VALÁŠEK   Ondřej   PTÁCI 
 KOMZÁKOVÁ   Anna   PŘEŽIVŠÍ 
 LAŠTOVKOVÁ   Tereza   PŘEŽIVŠÍ 
 PEŠULOVÁ   Magdaléna   PŘEŽIVŠÍ 
 SMITKA   Jan   PŘEŽIVŠÍ 
 BENJAMIN ADOLPH   Fouty   REDGYM TŘEBÍČ 
 GROSS   Jan   REDGYM TŘEBÍČ 
 POLEHLOVÁ   Veronika   REDGYM TŘEBÍČ 
 RYNEŠ   František   REDGYM TŘEBÍČ 
 KOLBE   Stanislav   RŮŽOVÍ MEDVÍDCI 
 NAVRÁTIL   Vít   RŮŽOVÍ MEDVÍDCI 
 SKOKANOVÁ   Dana   RŮŽOVÍ MEDVÍDCI 
 HRUDKA   Bohumil   SC-DUKLA-BOHEMIANS 
 SCHLIBNER   Zdeněk Jun.   SC-DUKLA-BOHEMIANS 
 SCHLIBNER   Zdeněk Sen.   SC-DUKLA-BOHEMIANS 
 VALKOVIČ   Martin   SC-DUKLA-BOHEMIANS 
 AMLEROVÁ   Zuzana   SLEČNY 
 BABOROVÁ   Zlata   SLEČNY 
 JAKEŠ   Jiří   SLEČNY 
 BALEJOVÁ   Pavlína   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI 
 HULÍN   Milan   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI 
 SAK   Ondra   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI 
 SMOLÍK   Stanislav   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI 
 ALTNER   David   SÝČKOVÉ 
 IVANČO   Mikuláš   SÝČKOVÉ 
 ŠURKALA   Denis   SÝČKOVÉ 
 LUKEŠ   Prokop   TÁBOR 
 ŠABATOVÁ   Jitka   TÁBOR 
 VÍTEK   Roman   TÁBOR 
 AIGERMAN   František   TELI 
 AIGERMANOVÁ   Gabriela   TELI 
 BODÓ   Jiří   TELI 
 CIBULKA   Martin   TOTU 
 MÜNZBERGER   Mirek   TOTU 
 TOTUŠKOVÁ   Pavla   TOTU 
 ALTNEROVÁ   Terezie   ÚSTECKEJ GOUDA 
 BALOGOVÁ   Barbora   ÚSTECKEJ GOUDA 
 MĚSÍČKOVÁ   Barbora   ÚSTECKEJ GOUDA 
 BERTLOVÁ   Barbora   ÚSTECKÝ GODHAJ 
 DOSTÁLOVÁ   Eliška   ÚSTECKÝ GODHAJ 
 IVANČOVÁ   Kateřina   ÚSTECKÝ GODHAJ 
 STOJKA   Michal   ÚSTECKÝ GODHAJ 
 BALKO   Štefan Jun.   ÚSTEČÁCI 
 BALKO   Štefan Sen.   ÚSTEČÁCI 
 ERBANOVÁ   Tereza   ÚSTEČÁCI 
 ROUS   Miroslav   ÚSTEČÁCI 
 IVANČO   Robin   VIKINGS 
 IVANČO   Saša   VIKINGS 
 ŽIŽKA   David   VIKINGS 

 

      Přímá eliminace 16

 LOKOMOTIVA KARLOVY VARY  
       LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
16         
         LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 SC-DUKLA-BOHEMIANS         27/16
       OJOJOJ  
 OJOJOJ       27/16  
           LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 VIKINGS           27/21
       VIKINGS    
12   BRNO       27/12    
         VIKINGS  
13   ČŠK RIEGEL         27/26  
       BOHÉMOVÉ    
 BOHÉMOVÉ       27/25    
             LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 DUKLA PRAHA             27/22
       DUKLA PRAHA    
14   TOTU       27/15    
         DUKLA PRAHA  
11   REDGYM TŘEBÍČ         27/24  
       MICHAL ZASPAL    
 MICHAL ZASPAL       27/17    
           DUKLA PRAHA
 ÚSTEČÁCI           27/15
       ÚSTEČÁCI  
10   TELI       27/17  
         ÚSTEČÁCI
15   SLEČNY         25/24
       PLZEŇ
 PLZEŇ       27/16

 

      Třetí místo

 VIKINGS  
       VIKINGS
 ÚSTEČÁCI       24/15

 

      Přímá eliminace 5-8

 OJOJOJ  
       BOHÉMOVÉ
 BOHÉMOVÉ       27/20
         PLZEŇ
 MICHAL ZASPAL         18/12
       PLZEŇ
 PLZEŇ       27/15

 

      7. místo

 OJOJOJ  
       MICHAL ZASPAL
 MICHAL ZASPAL       27/23

 

      Přímá eliminace 9-15

   
       SC-DUKLA-BOHEMIANS
 SC-DUKLA-BOHEMIANS      
         SC-DUKLA-BOHEMIANS
 BRNO         27/25
       BRNO  
 ČŠK RIEGEL       27/26  
           SC-DUKLA-BOHEMIANS
 TOTU           27/23
       TOTU  
 REDGYM TŘEBÍČ       27/22  
         TOTU
 TELI         27/20
       TELI
 SLEČNY       27/20

 

      11. místo

 BRNO  
       BRNO
 TELI       27/23

 

      Přímá eliminace 13-15

   
       ČŠK RIEGEL
 ČŠK RIEGEL      
         ČŠK RIEGEL
 REDGYM TŘEBÍČ         27/21
       SLEČNY
 SLEČNY       27/24

 

      Přímá eliminace 16 - 27

 OLD EAGLES  
       OLD EAGLES
16         
         OLD EAGLES
 ÚSTECKÝ GODHAJ         27/20
       KAMOKA  
 KAMOKA       27/25  
           OLD EAGLES
 KRVAVÝ REGIMENT           27/13
       KRVAVÝ REGIMENT    
12   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI       27/22    
         RŮŽOVÍ MEDVÍDCI  
13            27/25  
       RŮŽOVÍ MEDVÍDCI    
 RŮŽOVÍ MEDVÍDCI          
             PTÁCI
 PEVNÉ PRDELKY             27/26
       PEVNÉ PRDELKY    
14             
         PEVNÉ PRDELKY  
11   PŘEŽIVŠÍ         27/24  
       SÝČKOVÉ    
 SÝČKOVÉ       27/23    
           PTÁCI
 ÚSTECKEJ GOUDA           27/24
       ÚSTECKEJ GOUDA  
10   TÁBOR       27/21  
         PTÁCI
15            27/13
       PTÁCI
 PTÁCI      

 

      Třetí místo

 RŮŽOVÍ MEDVÍDCI  
       PEVNÉ PRDELKY
 PEVNÉ PRDELKY       27/21

 

      Přímá eliminace 20-23

 KAMOKA  
       KRVAVÝ REGIMENT
 KRVAVÝ REGIMENT       27/21
         KRVAVÝ REGIMENT
 SÝČKOVÉ         27/20
       SÝČKOVÉ
 ÚSTECKEJ GOUDA       27/25

 

      22. místo

 KAMOKA  
       KAMOKA
 ÚSTECKEJ GOUDA       27/23

 

      Přímá eliminace 24-27

 ÚSTECKÝ GODHAJ  
       SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI
 SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI       27/24
         PŘEŽIVŠÍ
 PŘEŽIVŠÍ         27/20
       PŘEŽIVŠÍ
 TÁBOR       27/18

 

      26. místo

 ÚSTECKÝ GODHAJ  
       ÚSTECKÝ GODHAJ
 TÁBOR       27/21

 

Pořadí po skupinách

 Poř.  Příjmení  Národ  Klub 
 1   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY       
 2   PLZEŇ       
 3   DUKLA PRAHA       
 4   BOHÉMOVÉ       
 5   VIKINGS       
 6   MICHAL ZASPAL       
 7   ÚSTEČÁCI       
 8   OJOJOJ       
 9   SC-DUKLA-BOHEMIANS       
 10   TELI       
 11   REDGYM TŘEBÍČ       
 12   BRNO       
 13   ČŠK RIEGEL       
 14   TOTU       
 15   SLEČNY       
 16   OLD EAGLES       
 17   PTÁCI       
 18   PEVNÉ PRDELKY       
 19   RŮŽOVÍ MEDVÍDCI       
 20   KRVAVÝ REGIMENT       
 21   SÝČKOVÉ       
 22   ÚSTECKEJ GOUDA       
 23   KAMOKA       
 24   ÚSTECKÝ GODHAJ       
 25   TÁBOR       
 26   PŘEŽIVŠÍ       
 27   SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI       

 

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1            V/ZIndexZD
BRNO       16 26 V V 20 V 21 V   4/8 35 191
DUKLA PRAHA     V   V V V V V V V   8/8 82 216
MICHAL ZASPAL     V 26   V V V V V V   7/8 63 215
ÚSTECKEJ GOUDA     16 10 13   26 16 V 17 19   1/8 -57 144
KRVAVÝ REGIMENT     9 16 10 V   19 V 14 22   2/8 -65 144
OJOJOJ     V 15 26 V V   V 24 V   5/8 28 200
SMOLÍKOVI ĎÁBLÍCI     5 12 12 12 21 12   16 10   0/8 -116 100
SC-DUKLA-BOHEMIANS     V 20 18 V V V V   23   5/8 23 196
TOTU     18 19 20 V V 24 V V     4/8 7 189

 

  Skupina č. 2            V/ZIndexZD
OLD EAGLES       V 21 V 25 15 9 V V   4/8 1 178
RŮŽOVÍ MEDVÍDCI     15   18 24 26 10 13 V V   2/8 -52 160
ÚSTEČÁCI     V V   V V 19 10 V V   6/8 27 191
PEVNÉ PRDELKY     22 V 20   17 12 13 V V   3/8 -44 165
REDGYM TŘEBÍČ     V V 18 V   14 7 V V   5/8 -4 174
VIKINGS     V V V24 V V   18 V V   7/8 89 204
LOKOMOTIVA KARLOVY VARY     V V V V V V   V V   8/8 130 216
PŘEŽIVŠÍ     15 24 14 25 11 8 10   21   0/8 -88 128
KAMOKA     17 26 22 25 18 10 6 V     1/8 -59 151

 

  Skupina č. 3            V/ZIndexZD
PLZEŇ       V V V V V V V V   8/8 122 216
ÚSTECKÝ GODHAJ     5   10 20 7 26 20 V 23   1/8 -61 138
ČŠK RIEGEL     19 V   24 14 V V 24 V   4/8 27 189
SLEČNY     12 V V   19 V V 15 20   4/8 5 174
BOHÉMOVÉ     21 V V V   V V V V   7/8 99 210
TÁBOR     6 V 10 14 3   15 17 13   1/8 -110 105
SÝČKOVÉ     9 V 11 3 10 V   21 18   2/8 -68 126
TELI     14 10 V V 23 V V24   V   5/8 2 179
PTÁCI     8 V 23 V 8 V V 19     4/8 -16 166