Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

Klokaní kapsa - Praha 31. ledna 2016 | 01. 02. 2016

Celkové výsledky

Klokaní kapsa 2016 
šavle AK0+1

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1        V/ZIndexZD
HAIS Karel Bohemians Praha     V V 3 V   3/4 1 18
VRTALOVÁ Veronika Sokol Vršovice   4   1 2 V   1/4 -6 12
TRZENSIOK Bernard Piast Gliwice   4 V   V V   3/4 9 19
SADOWSKA Justyna Bts Bytom   V V 2   V   3/4 7 17
TRZENSIOK Halina Piast Gliwice   4 3 2 0     0/4 -11 9

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   TRZENSIOK   Bernard   POL   PIAST GLIWICE   3/4   9   19   postupující 
 2   SADOWSKA   Justyna   POL   BTS BYTOM   3/4   7   17   postupující 
 3   HAIS   Karel   CZE   BOHEMIANS PRAHA   3/4   1   18   postupující 
 4   VRTALOVÁ   Veronika   CZE   SOKOL VRŠOVICE   1/4   -6   12   postupující 
 5   TRZENSIOK   Halina   POL   PIAST GLIWICE   0/4   -11   9   postupující 


šavle AK0

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   VRTALOVÁ   Veronika   CZE   SOKOL VRŠOVICE 


šavle AK1

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1       V/ZIndexZD
HAIS Karel Bohemians Praha     V 3 V   2/3 0 13
TRZENSIOK Bernard Piast Gliwice   4   V V   2/3 5 14
SADOWSKA Justyna Bts Bytom   V 2   V   2/3 4 12
TRZENSIOK Halina Piast Gliwice   4 2 0     0/3 -9 6

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   TRZENSIOK   Bernard   POL   PIAST GLIWICE   2/3   5   14   postupující 
 2   SADOWSKA   Justyna   POL   BTS BYTOM   2/3   4   12   postupující 
 3   HAIS   Karel   CZE   BOHEMIANS PRAHA   2/3   0   13   postupující 
 4   TRZENSIOK   Halina   POL   PIAST GLIWICE   0/3   -9   6   postupující 

      Semifinále

 TRZENSIOK Bernard  Piast Gliwice
       TRZENSIOK Bernard
 TRZENSIOK Halina  Piast Gliwice     10/6
         TRZENSIOK Bernard
 HAIS Karel  Bohemians Praha       10/6
       SADOWSKA Justyna
 SADOWSKA Justyna  Bts Bytom     10/8

 

      Třetí místo

 TRZENSIOK Halina  Piast Gliwice
       TRZENSIOK Halina
 HAIS Karel  Bohemians Praha     10/8

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   TRZENSIOK   Bernard   POL   PIAST GLIWICE 
 2   SADOWSKA   Justyna   POL   BTS BYTOM 
 3   TRZENSIOK   Halina   POL   PIAST GLIWICE 
 4   HAIS   Karel   CZE   BOHEMIANS PRAHA 

šavle AK2-4

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1           V/ZIndexZD
PROZR Oldřich Bohemians Praha     1 0 4 V 4 V V   3/7 -4 24
ŠOLC Michal Čšk Riegel Praha   V   2 V V V V V   6/7 8 32
SCHLIBENER Zdeněk Bohemians Praha   V V   V V V V V   7/7 26 35
CHREN Dominik Bohemians Praha   V 4 1   2 V 4 3   2/7 -7 24
PEŠTÁL Milan Tj Sokol Brno I.   4 4 3 V   V V V   4/7 9 31
LÍSKOVEC Petr Tj Baník Most   V 2 1 2 1   4 4   1/7 -15 19
ŠOLC Josef Čšk Riegel Praha   2 4 2 V 1 V   V   3/7 -6 24
VAJDA Radim Aspv Sk Zlín   2 4 0 V 3 V 2     2/7 -11 21

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA   7/7   26   35   postupující 
 2   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   6/7   8   32   postupující 
 3   PEŠTÁL   Milan   CZE   TJ SOKOL BRNO I.   4/7   9   31   postupující 
 4   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA   3/7   -4   24   postupující 
 5   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   3/7   -6   24   postupující 
 6   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA   2/7   -7   24   postupující 
 7   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN   2/7   -11   21   postupující 
 8   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST   1/7   -15   19   postupující 

šavle AK2

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1       V/ZIndexZD
PROZR Oldřich Bohemians Praha     1 0 4   0/3 -10 5
ŠOLC Michal Čšk Riegel Praha   V   2 V   2/3 4 12
SCHLIBENER Zdeněk Bohemians Praha   V V   V   3/3 12 15
LÍSKOVEC Petr Tj Baník Most   V 2 1     1/3 -6 8

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA   3/3   12   15   postupující 
 2   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   2/3   4   12   postupující 
 3   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST   1/3   -6   8   postupující 
 4   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA   0/3   -10   5   postupující 

      Semifinále )

 SCHLIBENER Zdeněk  Bohemians Praha
       SCHLIBENER Zdeněk
 PROZR Oldřich  Bohemians Praha     10/7
         SCHLIBENER Zdeněk
 LÍSKOVEC Petr  Tj Baník Most       10/3
       ŠOLC Michal
 ŠOLC Michal  Čšk Riegel Praha     10/3

 

      Třetí místo

 PROZR Oldřich  Bohemians Praha
       PROZR Oldřich
 LÍSKOVEC Petr  Tj Baník Most     10/5

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA 
 2   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 3   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA 
 4   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST 


šavle AK3-4

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1       V/ZIndexZD
CHREN Dominik Bohemians Praha     2 4 3   0/3 -6 9
PEŠTÁL Milan Tj Sokol Brno I.   V   V V   3/3 9 15
ŠOLC Josef Čšk Riegel Praha   V 1   V   2/3 0 11
VAJDA Radim Aspv Sk Zlín   V 3 2     1/3 -3 10

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   PEŠTÁL   Milan   CZE   TJ SOKOL BRNO I.   3/3   9   15   postupující 
 2   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   2/3   0   11   postupující 
 3   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN   1/3   -3   10   postupující 
 4   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA   0/3   -6   9   postupující 

      Semifinále

 PEŠTÁL Milan  Tj Sokol Brno I.
       PEŠTÁL Milan
 CHREN Dominik  Bohemians Praha     10/0
         PEŠTÁL Milan
 VAJDA Radim  Aspv Sk Zlín       10/4
       ŠOLC Josef
 ŠOLC Josef  Čšk Riegel Praha     10/5

 

      Třetí místo

 CHREN Dominik  Bohemians Praha
       VAJDA Radim
 VAJDA Radim  Aspv Sk Zlín     10/6

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   PEŠTÁL   Milan   CZE   TJ SOKOL BRNO I. 
 2   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 3   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN 
 4   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA 

Celkové pořadí AK4

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   PEŠTÁL   Milan   CZE   TJ SOKOL BRNO I. 
 2   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 3   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA 

 

Klokaní kapsa 2016 
fleret AK 2-4

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1           V/ZIndexZD
VAJDA Radim Aspv Sk Zlín     1 2 3 0 2 1 2   0/7 -24 11
ŠOLC Michal Čšk Riegel Praha   V   V 0 3 2 3 V   3/7 -3 23
LÍSKOVEC Petr Tj Baník Most   V 2   0 0 V 0 3   2/7 -14 15
PROZR Oldřich Bohemians Praha   V V V   V 2 V V   6/7 18 32
SCHLIBENER Zdeněk Bohemians Praha   V V V 3   V V V   6/7 18 33
ŠOLC Josef Čšk Riegel Praha   V V 3 V 0   3 V   4/7 2 26
BALKÓ Štefan Sportovní Šerm Ústí Nad Labem   V V V 1 4 V   V   5/7 12 30
CHREN Dominik Bohemians Praha   V 3 V4 2 3 3 1     2/7 -9 21

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA   6/7   18   33   postupující 
 2   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA   6/7   18   32   postupující 
 3   BALKÓ   Štefan   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM   5/7   12   30   postupující 
 4   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   4/7   2   26   postupující 
 5   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   3/7   -3   23   postupující 
 6   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA   2/7   -9   21   postupující 
 7   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST   2/7   -14   15   postupující 
 8   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN   0/7   -24   11   postupující 


fleret AK 2

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1        V/ZIndexZD
ŠOLC Michal Čšk Riegel Praha     V 0 3 3   1/4 -6 11
LÍSKOVEC Petr Tj Baník Most   2   0 0 0   0/4 -18 2
PROZR Oldřich Bohemians Praha   V V   V V   4/4 16 20
SCHLIBENER Zdeněk Bohemians Praha   V V 3   V   3/4 6 18
BALKÓ Štefan Sportovní Šerm Ústí Nad Labem   V V 1 4     2/4 2 15

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA   4/4   16   20   postupující 
 2   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA   3/4   6   18   postupující 
 3   BALKÓ   Štefan   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM   2/4   2   15   postupující 
 4   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   1/4   -6   11   postupující 
 5   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST   0/4   -18   2   postupující 

      Čtvrt finale

 PROZR Oldřich  Bohemians Praha
       PROZR Oldřich
       
         PROZR Oldřich
 LÍSKOVEC Petr  Tj Baník Most       10/1
       ŠOLC Michal  
 ŠOLC Michal  Čšk Riegel Praha     10/2  
           SCHLIBENER Zdeněk
 BALKÓ Štefan  Sportovní Šerm Ústí Nad Labem         7/4
       BALKÓ Štefan  
         
         SCHLIBENER Zdeněk
          10/9
       SCHLIBENER Zdeněk
 SCHLIBENER Zdeněk  Bohemians Praha    

 

      Třetí místo

 ŠOLC Michal  Čšk Riegel Praha
       BALKÓ Štefan
 BALKÓ Štefan  Sportovní Šerm Ústí Nad Labem     10/4

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   CZE   BOHEMIANS PRAHA 
 2   PROZR   Oldřich   CZE   BOHEMIANS PRAHA 
 3   BALKÓ   Štefan   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM 
 4   ŠOLC   Michal   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 5   LÍSKOVEC   Petr   CZE   TJ BANÍK MOST 

fleret AK 3-4

Skupiny, kolo č. 1

  Skupina č. 1      V/ZIndexZD
VAJDA Radim Aspv Sk Zlín     2 2   0/2 -6 4
ŠOLC Josef Čšk Riegel Praha   V   V   2/2 5 10
CHREN Dominik Bohemians Praha   V 3     1/2 1 8

Pořadí na konci kol skupin

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub  Vít/záp  Ind.  Zd  Skupina 
 1   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA   2/2   5   10   postupující 
 2   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA   1/2   1   8   postupující 
 3   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN   0/2   -6   4   postupující 

      Semifinále

 ŠOLC Josef  Čšk Riegel Praha
       ŠOLC Josef
       
         ŠOLC Josef
 VAJDA Radim  Aspv Sk Zlín       10/4
       CHREN Dominik
 CHREN Dominik  Bohemians Praha     10/8

Celkové pořadí

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 2   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA 
 3   VAJDA   Radim   CZE   ASPV SK ZLÍN 

Celkové pořadí AK4

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA 
 2   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA