Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

Pohár Dominika Riegela II. ročník | 19. 11. 2014

9. listopadu 2014

Turnaj veteránů ve všech třech zbraních se uskutečnil ve Sportovním centru Praha.

Celkové výsledky:

Fleret kategorie AK I+0, muži i ženy

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  AK+pořadí  Klub 
 1   KAŠPAR   Kamil   AKI 1. / AK1m 1.   BOHEMIANS PRAHA 
 2   SKROVNÝ   Petr   AK0 1.   TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ 
 3   ŠOLC   Michal   AKI 2. / AKIm 2.   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 4   HLUCHÁ   Silvie   AKI 3. / AKIž 1.   SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN 
 5   STÁDNÍKOVÁ   Marcela   AKI 4. / AKIž 2.   1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM 
 6   HOFSCHNAIDR   Pavel   AKI 5. / AKIm 3.   1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM 
 7   KŘÍŽOVÁ   Ivana   AKI 6. / AKIž 3.   BOHEMIANS PRAHA 

 

 

Fleret kategorie AK II, III, IV muži i ženy

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  AK+pořadí  Klub 
 1   SCHLIBENER   Zdeněk   AKII 1.   BOHEMIANS PRAHA 
 2   PROZR   Oldřich   AKII 2.   BOHEMIANS PRAHA 
 3   ŠOLC   Josef   AKIV 1.   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 4   TROUBA   Jaroslav   AKIII 1.   JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 
 5   BODÓ   Jiří   AKIII 2.   TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE 
 6   CHREN   Dominik   AKIV 2.   BOHEMIANS PRAHA 
 7   LÍSKOVEC   Petr   AKII 3.   TJ BANÍK MOST 
 8   JAKEŠOVÁ   Blanka   AKII 4. / AKIIž 1.   SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN 

 

Kord ženy 

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  AK+pořadí  Klub 
 1   IVANČOVÁ   Kateřina   AKI 1.   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM 
 2   JAKEŠOVÁ   Blanka   AKII 1.   SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN 
 3   HLUCHÁ   Silvie   AKI 2.   SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN 
 4   STÁDNÍKOVÁ   Marcela   AKI 3.   1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM 
 5   BABOROVÁ   Zlata   AKI 4.   TJ LOKOMOTIVA TEPLICE 
 6   KŘÍŽOVÁ   Ivana   AKI 5.   BOHEMIANS PRAHA 
 7   BEDRNOVA   Kamila   AK0 1.   TJ BANIK MOST 

Kord muži, kategorie AK 0+I

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  AK+pořadí  Klub 
 1   IVANČO   Alexandr   AKI 1.   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM 
 2   SKROVNÝ   Petr   AK0 1.   TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ 
 3   STŘÍTEZSKÝ   Petr   AKI 2.   VŠTJ EKONOM PRAHA 
 4   JÍLEK   Jaroslav   AKI 3.   TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ 
 5   AIGERMAN   František   AKI 4.   TJ LOKOMOTIVA TEPLICE 
 6   STUDENÝ   Václav   AKI 5.   TJ SOKOL BRNO I. 
 7   HRUDKA   Bohumil   AKI 6.   TJ DUKLA PRAHA 
 8   HOFSCHNAIDR   Pavel   AKI 7.   1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM 
 9   STEHLÍK   Jaroslav   AKI 8.   TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE 
 10   ŠOLC   Michal   AKI 9.   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 11   MILISDERFER   Petr   AKI 10.   BOHEMIANS PRAHA 
 12   VESELÝ   Tomáš   AKI 11.   1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM 

 

Kord muži, kategorie AK II

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   SVOBODA   Ivo   CZE   VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA 
 2   BALKÓ   Štefan   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM 
 3   JINDRA   Jan   CZE   TJ DUKLA PRAHA 
 4   VÁVRA   Miroslav   CZE   VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA 
 5   VALKOVIČ   Martin   CZE   SC PRAHA 
 6   BIEBL   Karel   CZE   TJ LOKOMOTIVA TEPLICE 

 

Kord muži, kategorie AKIV

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  Klub 
 1   PEŠTÁL   Milan   TJ SOKOL BRNO I. 
 2   CHREN   Dominik   BOHEMIANS PRAHA 

 

Šavle kategorie AK0 až AKIII

 

 Poř.  Příjmení  Jméno  AK+pořadí  Klub 
 1   DOLEŽAL   Bohuslav   AKIII 1.   AMU PRAHA 
 2   SCHLIBENER   Zdeněk   AKII 1.   BOHEMIANS PRAHA 
 3   PROZR   Oldřich   AKII 2.   BOHEMIANS PRAHA 
 4   HOFSCHNAIDR   Pavel   AKI 1.   ŠK HOUŠTKA 
 5   KREJČÍ   Štěpán   AK0 1.   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 6   ŠOLC   Michal   AKI 2.   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 7   AIGERMAN   František   AKI 3.   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM 
 8   LÍSKOVEC   Petr   AKII 3.   TJ BANÍK MOST 
 9   MENSDORFF   Jan   AKII 4.   BOHEMIANS PRAHA 

 

 

Šavle kategorie AKIV, muži: 

  

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   PEŠTÁL   Milan   CZE   TJ SOKOL BRNO I. 
 2   ŠOLC   Josef   CZE   ČŠK RIEGEL PRAHA - TJ BANÍK PRAHA 
 3   CHREN   Dominik   CZE   BOHEMIANS PRAHA 

 Zde fotografie Pavla Berana a Dobromila Pryla z turnaje (na téže stránce ke stažení obsáhlejší soubor fotografií):

http://www.pryl.cz/dobromil/20141109PoharDominikaRiegela/index.html