Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

45. ročník Lázeňského poháru | 18. 11. 2013

Karlovy Vary 2. 11. 2013

45. ročníku Lázeňského poháru v šermu kordem seniorů se zúčastnílo 105 šermířů z pěti států Evropy. O první letošní body do poháru se bojovalo v basketbalové hale. Vítězství obhájil Jirka Beran, vyhrál turnaj po čtvrté. Za ČŠK Rigel se zúčastnili Petr Anderle, který vybojoval znamenité 16. místo, náš nový člen Dobromil Pryl, který za Riegel startoval poprvé a v neposledni řadě Petr Kubiš, který se vzornou pravidelností reprezentuje Riegel v mnoha soutěžích. Turnaj se konal za podpory Karlovarského kraje.

O den pozěji proběhl turnaj v kordu seniorek o Cenu vřídla 2013. V barvách Riegelu bojovaly Zuzana Cimlerová a Klára Hanzlíková.

Kompletní výsledky na: http://www.okpb.cz/serm/

 

Utkání ze skupiny s Polákem Niestrojem

Eliminace Michalik - Anderle 

Klára Hanzlíková

 

Celkové pořadí senioři

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   BERAN   Jiri   CZ   SC PRAHA 
 2   KUF   Jan   CZ   D.PRAHA 
 3   NYCZ   Mateuzs   POL   PIAST GLIWICE 
 3   SEIDL   Julian   CZ   DEJVICE 
 5   CAPEK   Martin   CZ   SC PRAHA 
 6   AMBROZ   Matyas   CZ   USK 
 7   SZALAY   Jan   SVK   BA-MPC 
 8   KRAWCZYK   Pawel   POL   PIAST GLIWICE 
 9   KOVARIK   Tomas   CZ   USK 
 10   D´AMICO   Kristyan   CZ   SC PRAHA 
 11   CUPR   Michal   CZ   LITOM. 
 12   STASZULONEK   Aleksander   POL   PIAST GLIWICE 
 13   KARKALIK   Matej   SVK   BSK MARTINENGO 
 14   PITRA   Pavel   CZ   SC PRAHA 
 15   AMBROZ   Jakub   CZ   USK 
 16   ANDERLE   Petr   CZ   RIEGEL PRA 
 17   RUBES   Martin   CZ   K.VARY 
 18   KASPAR   Daniel   CZ   D.PRAHA 
 19   POKORNY   Richard   CZ   HUMAN. 
 20   DOLEJSI   Marek   CZ   SC PRAHA 
 21   COUFAL   Zdenek   CZ   SC PRAHA 
 22   NOVOTNY   Ondrej   CZ   K.VARY 
 23   HOYER   Martin   CZ   SC PRAHA 
 24   FRAJBIS   Jan   CZ   D.PRAHA 
 25   KRMASEK   Ondrej   CZ   HUMAN. 
 26   IVANCO   Alexandr   CZ   USTI/L 
 27   MAJGER   Sebastian   POL   PIAST GLIWICE 
 28   VADAS MAZANEC   Petr   CZ   HUMAN. 
 29   BANDURSKI   Przemyslaw   POL   PIAST GLIWICE 
 30   VUJTECH   Jakub   CZ   USK 
 31   POLIVKA   Ondrej   CZ   D.PRAHA 
 32   KRUPAR   Petr   CZ   K.VARY 
 33   RAUS   Matej   CZ   K.VARY 
 34   MICHALIK   Michal   CZ   D.PRAHA 
 35   SZMEK   Marek   CZ   D.PRAHA 
 36   KINDL   David   CZ   D.PRAHA 
 37   HABARTA   Ondrej   CZ   UH.HRAD. 
 38   HOSKOVEC   Vaclav   CZ   FC KARLIN 
 39   SNOPEK   Miroslav   CZ   UH.HRAD. 
 40   KARASEK   Libor   CZ   UH.HRAD. 
 41   CIPAR   Stefan   SVK   BSK MARTINENGO 
 42   CIESLIK   Pawel   POL   PIAST GLIWICE 
 43   KRAJSA   Tomas   CZ   LITOM. 
 44   UJJADY   Arpad   HUN   EVSC 
 45   SVANDA   Pavel   CZ   USK 
 46   CERNY   Jan   CZ   K.VARY 
 47   MYSKA   Martin   CZ   K.VARY 
 48   HLAVA   Marek   CZ   D.PRAHA 
 49   SKROVNY   Petr   CZ   PLZEN 
 50   BRADAC   Petr   CZ   PLZEN 
 51   BARTOS   Frantisek   CZ   K.VARY 
 52   HUTAR   Daniel   CZ   LITOM. 
 53   HERDA   Jan   CZ   USK 
 54   BREJCHA   Ondřej   CZ   PLZEN 
 55   SZALAY   Juraj   SVK   BA-MPC 
 55   VAVRA   Miroslav   CZ   FST 
 57   BALKO   Stefan Jr.   CZ   USTI/L 
 58   NIESTROJ   Daniel   POL   PIAST GLIWICE 
 59   SILHAN   Jindrich   CZ   LIBER. 
 60   GIANNETTI   Giuliano   CZ   D.PRAHA 
 61   DOUBEK   Jiri   CZ   VRSOV. 
 62   DURYCH   Martin   CZ   D.PRAHA 
 63   KRAUS   Daniel   SVK   AKADEMIA SERMU 
 64   JAKES   Jiri   CZ   TEPLICE 
 65   KULT   Pavel   CZ   SC PRAHA 
 66   KUCERA   Jan   CZ   K.VARY 
 67   KACAREVIC   Aldin   CZ   DEJVICE 
 68   LANIK   Jan   CZ   USTI/L 
 69   KALINA   Jiri   CZ   SP PLZEN 
 70   SOBOCAN   Rok   SLO   DT LJUBLJANA 
 71   ROGUSKI   Tomasz   POL   KS WARSZAWIANKA 
 72   SPATENKA   Petr   CZ   LITOM. 
 73   BOUCEK   Dominik   CZ   DEJVICE 
 74   GENZER   Jiri   CZ   EKONOM 
 75   ANTONENKO   Viacheslav   CZ   DEJVICE 
 76   JAMBOR   Stanislav   CZ   K.VARY 
 76   PRYL   Dobromil   CZ   RIEGEL PRA 
 78   CIGANIK   Ondrej   CZ   FC KARLIN 
 78   LORENC   Adam   CZ   EKONOM 
 80   STEHLIK   Jan   CZ   LITOM. 
 80   VARGA   Amor   HUN   EVSC 
 82   HERCIK   Vojtech   CZ   BELA P.B. 
 83   FLAISIG   Martin   CZ   K.VARY 
 84   JILEK   Jaroslav   CZ   PLZEN 
 85   KUBIS   Petr   CZ   RIEGEL PRA 
 86   BIHARI   Barnabas   HUN   EVSC 
 87   BERECZK   Andrej   SVK   BSK MARTINENGO 
 88   ZIENTALSKI   Nikolaz   POL   KS WARSZAWIANKA 
 89   PECHAR   Adam   CZ   SC PRAHA 
 90   VALKOVIC   Martin   CZ   SC PRAHA 
 90   CIMPA   Miroslav   CZ   PLZEN 
 90   MUSIL   Vladislav   CZ   FST 
 93   POSTA   Marek   CZ   DEJVICE 
 94   HRUDKA   Jakub   CZ   D.PRAHA 
 95   STEHLIK   Jaroslav   CZ   LITOM. 
 96   AIGERMAN   Frantisek   CZ   TEPLICE 
 97   LUKAS   Filip   CZ   LIBER. 
 98   HAJNY   Filip   CZ   DEJVICE 
 99   BIEBL   Karel   CZ   TEPLICE 
 100   STRANSKY   Vojtech   CZ   FST 
 101   HOLECEK   Jan   CZ   SP PLZEN 
 102   REGOCZI   Tamas   HUN   EVSC 
 102   MRAZ   Pavel   CZ   DEJVICE 
 104   NEMETH   Marton   HUN   EVSC 
 104   ODVARKA   Karel   CZ 

 SP PLZEN 

Celkové pořadí seniorky

 Poř.  Příjmení  Jméno  Národ  Klub 
 1   CIPÁROVA   Dagmar   SVK   BŠK MARTINENGO 
 2   DOUBOVÁ   Dominika   CZE   DUKLA OLOMOUC 
 3   KADER AGHOVÁ   Magdalena   CZE   FC KARLÍN 
 3   OLEXOVÁ   Martina   CZE   USK PRAHA 
 5   DOUBOVÁ   Daniela   CZE   DUKLA OLOMOUC 
 6   STEFFLOVÁ   Tereza   CZE   USK PRAHA 
 7   ONDRÁČKOVÁ   Natálie   CZE   USK PRAHA 
 8   ŠÁMALOVÁ   Anna   CZE   DUKLA PRAHA 
 9   GROLICHOVÁ   Lucie   CZE   DUKLA PRAHA 
 10   MYŠKOVÁ   Petra   CZE   LOKO KARLOVY VARY 
 11   PĚCHOVOVÁ   Michaela   CZE   USK PRAHA 
 12   JANKOVÁ   Karolína   CZE   DUKLA PRAHA 
 13   VACÍNOVÁ   Gabriela   CZE   USK PRAHA 
 14   SALIGEROVÁ   Kateřina   CZE   LOKO KARLOVY VARY 
 15   LENCOVÁ   Alice   CZE   DUKLA PRAHA 
 16   HOFMANOVÁ   Michaela   CZE   USK PRAHA 
 17   POKORNÁ   Veronika   CZE   HF PRAHA 
 18   HAVRDOVÁ   Kateřina   CZE   LOKO PLZEŇ 
 19   ZÁVORKOVÁ   Olga   CZE   DUKLA PRAHA 
 20   JEŽKOVÁ   Slávka   CZE   EKONOM 
 21   MORAVCOVÁ   Nikol   CZE   LOKO KARLOVY VARY 
 21   VALOUCHOVÁ   Helena   CZE   FS PRAHA 
 23   ZICHOVÁ   Romana   CZE   DUKLA PRAHA 
 24   RUBIN   Aleksandra   POL   GSK PIAST GLIWICE 
 25   MARSZOLEK   Angelika   POL   GSK PIAST GLIWICE 
 26   KAMENIŠČÁKOVÁ   Ida   SVK   SLAVIA STU BRATISLAVA 
 27   CIMLEROVÁ   Zuzana   CZE   RIEGEL PRAHA 
 28   KARLÍČKOVÁ   Jana   CZE   EKONOM 
 29   BENEŠOVÁ   Eva   CZE   LOKO KARLOVY VARY 
 30   BILKOVÁ   Lenka   CZE   DUKLA PRAHA 
 31   LAŠTOVKOVÁ   Marcela   CZE   LOKO PLZEŇ 
 32   BABOROVÁ   Zlata   CZE   TEPLICE 
 33   HANZLÍKOVÁ   Klára   CZE   RIEGEL PRAHA 
 34   PŘIBYLOVÁ   Eliška   CZE   DUKLA PRAHA 
 35   KUFOVÁ   Josefína   CZE   DUKLA PRAHA 
 35   NEUGEBAUEROVÁ   Monika   CZE   EKONOM 
 37   HATLEOVÁ   Veronika   CZE   VRŠOVICE 
 38   JANÍKOVÁ   Hana   CZE   DUKLA PRAHA 
 39   VYHNÁNKOVÁ   Eliška   CZE   FC KARLÍN 
 40   CIPROVÁ   Barbora   CZE   LOKO PLZEŇ 
 41   AMLEROVÁ   Zuzana   CZE   DUKLA PRAHA 
 42   HAJDUKOVÁ   Michaela   CZE   DUKLA PRAHA 
 43   LOVAS   Edina   HUN   EVSC 
 44   HERIANOVÁ   Dita   CZE   DEJVICE 
 45   FÖLDI   Natalia Mónika   HUN   EVSC 
 46   KOUŘÍMOVÁ   Lenka   CZE   FS PRAHA 
 47   JEŽKOVÁ   Patricie   CZE   LIBEREC