Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

68. ročník mezinárodního Memoriálu Zdeňka Petera | 06. 11. 2012

27. října 2012

Turnaj je od roku 1945 pořádán na paměť 23letého šermíře, člena Riegelu, který zahynul v květnu 1945 v bojích během Pražského povstání. Soutěžilo se tradičně v kategoriích fleret muži a fleret ženy.

Osmašedesátý ročník proběhl již pošesté v moderní šermírně ve Sportcentru Avion v Praze Letňanech.
Ředitelem turnaje byl Petr Jedlička, předseda ČŠK Riegel, hlavní rozhodčí Josef Prokeš.

Tabulky s výsledky jsou zde:

 

Celkové pořadí muži

 Poř.
 Příjmení 
Jméno
Klub
 1 
 PIETRUSIEWICZ 
 Radoslaw 
 WROCLAWIANIE 
 2 
 CHOUPENITCH 
 Alexander 
 BRNO 
 3 
 KUNDERA 
 Vaclav 
 BRNO 
 3 
 SZABADOS 
 Gábor 
 ÉPÍTÖK 
 5 
 SZÉKI 
 Bence 
 BESC 
 6 
 KURFÜRST 
 Jiøí 
 BYSTRICE 
 7 
 ZALABA 
 Péter 
 BESC 
 8 
 PRICHYSTAL 
 Miroslav 
 BRNO 
 9 
 STEINER 
 Daniel 
 BHSE 
 10 
 CELLER 
 Pavol 
 STU BRATISLAVA 
 11 
 SZABADOS 
 Kristóf 
 ÉPÍTÖK 
 12 
 MADR 
 Vilem 
 USK 
 13 
 SRNA 
 Jan 
 BRNO 
 14 
 KONCZYLO 
 Tomasz 
 WROCLAWIANIE 
 15 
 VEGH 
 David 
 KŠ ŠAMORÍN 
 16 
 KREJCIK 
 Jan 
 USK 
 17 
 PRZYSTAJKO 
 Daniel 
 WROCLAWIANIE 
 18 
 KURFÜRST 
 Jan 
 BYSTRICE 
 19 
 PROKES 
 Josef 
 USK 
 20 
 KLEMM 
 Romuald 
 LOKOMOTIVA LIBEREC 
 21 
 LELKES 
 Peter 
 KŠ ŠAMORÍN 
 22 
 KOBYLYAN 
 Yuriy 
 LOKOMOTIVA LIBEREC 
 23 
 KACVINSKY 
 Jan 
 USK 
 24 
 CHREN 
 Tomᚠ
 BOHEMIANS 
 25 
 SOKOL 
 Vratislav 
 C.TESIN 
 26 
 VESELSKÝ 
 Karel 
 VRSOVICE 
 27 
 SCHLIBENER 
 Zdenek 
 USK 
 28 
 PROZR 
 Oldøich 
 SOKOL VRŠOVICE 
 29 
 ZUBIK 
 Stanislav 
 SOKOL BRNO ŽIDENICE 
 30 
 VIMMER 
 Jakub 
 BOHEMIANS 
 31 
 MISIAK 
 Piotr 
 WROCLAWIANIE 
 32 
 KUBIŠ 
 Petr 
 RIEGEL PHA 

                Document Engarde - 6.11.2012 17:27:50



Celkové pořadí ženy
 Poř. 
 Příjmení 
 Jméno 
 Klub 
 1 
 CELLEROVA 
 Michala 
 STU BRATISLAVA 
 2 
 BIMOVA 
 Andrea 
 USK 
 3 
 HONSOVA 
 Lucie 
 ST. MĚSTO 
 3 
 SABARTOVA 
 Eliska 
 USK 
 5 
 BORYSENKO 
 Natalya 
 LOKO LIBEREC 
 6 
 VRTALOVA 
 Tana 
 ST. MĚSTO 
 7 
 HERBERGEROVA 
 Aniko 
 KŠ ŠAMORIN 
 8 
 JAKUBCOVA 
 Katerina 
 BYSTRICE 
 9 
 BARTOVA 
 Lenka 
 BOHEMIANS 
 10 
 JANECKOVA 
 Michaela 
 ST. MĚSTO 
 11 
 HUSAROVA 
 Vera 
 CESKY TESIN 

Document Engarde - 5.11.2012 21:47:05