Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

66. ročník turnaje Zdeňka Petera | 19. 10. 2010

Neděle 17. října 2010

V neděli 17. října 2010 proběhl již 66. ročník Memoriálu Zdeňka Petera. Soutěžilo se v kategoriích fleret muži senioři a junioři a fleret ženy seniorky a juniorky.Turnaj je od roku 1945 pořádán na paměť 23letého šermíře, člena Riegelu, který zahynul v květnu 1945 v bojích během Pražského povstání. Pořadatelem je Český šermířský klub Riegel. 66. ročník proběhl již počtvrté v moderní šermírně ve Sportcentru Avion v Praze Letňanech, s laskavou pomocí pana Křemena. Z šermířů naše klubu se účastnili tři závodníci (viz celkové výsledky), nejlépe si vedl Jan Procházka.
Ředitelem turnaje byl Petr Jedlička, předseda ČŠK Riegel, hlavní rozhodčí Kamila Vincencová, sekretářka Českého šermířského svazu.
Celkové pořadí ženy
 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   SABARTOVA   Eliska   -   USK 
 2   BIMOVA   Andrea   -   USK 
 3   NOVENKOVA   Veronika   -   BOHEMIANS 
 3   VRTALOVA   Tana   -   ST.MESTO 
 5   JAKUBCOVA   Katerina   -   BYSTRICE 
 6   PAULUSOVA   Zuzana   -   USK 
 7   HONSOVA   Lucie   -   ST.MESTO 
 8   HANZLIKOVA   Klara   -   BOHEMIANS 
 9   FABIANOVA   Kristyna   -   USK 
 10   PECHACKOVA   Mariana   -   USK 
 11   BARTOVA   Lenka   -   BOHEMIANS 
 12   HATLEOVA   Veronika   -   VRSOVICE 
 13   KOZELUHOVA   Alzbeta   -   ST.MESTO 
 14   KOLIASOVA   Jana   -   USK 
 15   VESELSKA   Helena   -   VRSOVICE 
 16   VEJVODOVA   Tereza   -   USK 
 17   FLIBOROVA   Klára   -   ST.MESTO 
 18   NOVAKOVA   Katerina      H. BROD 

Celkové pořadí muži

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   KUNDERA   Vaclav   -   BRNO 
 2   KURFURST   Jan   -   BYSTRICE 
 3   KREJCIK   Jan   -   USK 
 3   LUKASEVIC   Alexandr      BELORUS 
 5   MADR   Vilem   -   USK 
 6   NEMIROVICH   Dzimtry      BELORUS 
 7   CELLER   Pavol      STU BRATISLAVA 
 8   SRNA   Jan   -   BRNO 
 9   PROKES   Josef   -   USK 
 10   ZDANEVICH   Raman      BELORUS 
 11   KRALIK   Andrej      STU BRATISLAVA 
 12   SLAVIK   Jakub   -   OSTRAVA 
 13   STEPANCHENKO   Artur      BELORUS 
 14   VILEM   Michal      STU BRATISLAVA 
 15   PRICHYSTAL   Miroslav   -   BRNO 
 16   ONDRACEK   Jan   -   BRNO 
 17   CHREN   Tomas   -   BOHEMIANS 
 18   SABART   Daniel   -   USK 
 19   CIMLER   Cestmir   -   BOHEMIANS 
 20   BALKO   Stefan   -   USTI 
 21   KACVINSKY   Jan   -   USK 
 22   MORAVEC   Vladimir   -   BOHEMIANS 
 23   SOKOL   Vratislav   -   C.TESIN 
 24   KORINEK   David   -   HRADEC KR. 
 25   VESELSKY   Karel   -   VRSOVICE 
 26   LEVITNER   Simon   -   HRADEC KR. 
 27   KOUBA   Vit   -   BOHEMIANS 
 27   BLINKA   Jakub   -   USK 
 29   PROCHAZKA   Jan   -   RIEGEL PHA 
 30   ZUBIK   Stanislav      BRNO-ZIDENICE 
 31   KUBIŠ   Petr   -   RIEGEL PHA 
 32   ONDRACEK   Michal   -   VRSOVICE 
 33   KOBRLE   Pavel   -   RIEGEL PHA 

 

Fotografie z turnaje naleznete zde (Foto Martina Kupková):

http://picasaweb.google.cz/bulus.ibn.jusuf/10_10_17_01PeteruvMemorial66Rocnik?feat=directlink