Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

Akademické mistrovství České republiky 2010 | 27. 04. 2010

19. dubna 2010 VUT Brno

Hlavní pořadí šavle muži 

 Poř 

 Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   ŠTULÍR   Vojtěch      VUT 
 2   SCHLIBENER   Zdeněk      UJAK 
 3   KUNDERA   Václav      MU 
 3   ČAPEK   Michal      VŠE 
 5   ŠKERLE   Michal      MU 
 6   KALLA   Libor      VUT 
 7   BERAN   Pavel      UK 
 8   SRNA   Jan      VUT 
 9   PROCHÁZKA   Jan      ČVUT 
 10   KUBIŠ   Petr      UK 
 11   ZUBÍK   Stanislav      VUT 

Hlavní pořadí kord ženy 

 Poř   Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   JÍLKOVÁ   Klára      UK 
 2   HARTMANNOVÁ   Eva      VŠE 
 3   LETENAYOVÁ   Kristina      JAMU 
 3   ŠABARTOVÁ   Eliška      ČVUT 
 5   VACINOVÁ   Gabriela      UK 
 6   HANZLÍKOVÁ   Klára      VŠO 
 7   JEŽKOVÁ   Slávka      VŠE 
 8   LANZOVÁ   Jana      ČVUT 
 9   HUBÁČKOVÁ   Martina      UK 
 10   KONEČNÁ   Iva      MZLU 

Hlavní pořadí šavle ženy 

 Poř   Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   VRTALOVÁ   Táňa      MU 
 2   ŠABARTOVÁ   Eliška      ČVUT 
 3   HUBÁČKOVÁ   Martina      UK 
 3   LANZOVÁ   Jana      ČVUT 
 5   JEŽKOVÁ   Slávka      VŠE 
 6   HARTMANNOVÁ   Eva      VŠE 
 7   JÍLKOVÁ   Klára      UK 
 8   HANZLÍKOVÁ   Klára      VŠO 

Hlavní pořadí fleret ženy 

 Poř   Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   ŠABARTOVÁ   Eliška      ČVUT 
 2   VRTALOVÁ   Táňa      MU 
 3   HANZLÍKOVÁ   Klára      VŠO 
 3   HUBÁČKOVÁ   Martina      UK 
 5   JILKOVÁ   Klára      UK 
 6   JEŽKOVÁ   Slávka      VŠE 
 7   LANZOVÁ   Jana      ČVUT 

Hlavní pořadí fleret muži

 Poř   Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   KURFURST   Jiří      VUT 
 2   KUNDERA   Václav      MU 
 3   MÁDR   Vilém      ČVUT 
 3   SRNA   Jan      VUT 
 5   DURAJ   Stanislav      VŠB 
 6   SCHLIBENER   Zdenek      UJAK 
 7   ONDRÁČEK   Jan      MZLU 
 8   ŠKERLE   Michal      MU 
 9   BARTOŇĚK   Jiří      MU 
 10   KARDAŠ   Jan      VŠB 
 11   ŠPIČKA   Martin      MU 
 12   MAN   Lukáš      UTB 
 13   KALLA   Libor      VUT 
 14   BARNISIN   Lukáš      UOHK 
 15   TRNAVSKÝ   Tomáš      MZLU 
 16   ČAPEK   Michal      VŠE 
 17   BERAN   Pavel      UK 
 18   KUBIŠ   Petr      UK 
 19   PROCHÁZKA   Jan      ČVUT 

Hlavní pořadí kord muži 

 Poř   Jméno   Křestní jméno   Národ   Klub 
 1   AMBROŽ   Jakub      MUP 
 2   PITRA   Pavel      UK 
 3   SCHLIBENER   Zdenek      UJAK 
 3   SEIDL   Julián      UK 
 5   KRAUT   Tomas      UK 
 6   ŠEBESTA   Marek      ČVUT 
 7   KUNDERA   Václav      MU 
 8   DURAJ   Stanislav      VŠB 
 9   KUČERA   Tomáš      UK 
 10   SRNA   Jan      VUT 
 11   KOPLÍK   Daniel      VŠE 
 12   ČAPEK   Michal      VŠE 
 13   BERAN   Pavel      UK 
 14   KUBIŠ   Petr      UK 
 15   GLANC   Matouš      UK 
 16   PROCHÁZKA   Jan      ČVUT 
 17   KARDAŠ   Jan      VŠB 
 18   MRÁZ   Pavel      VŠE