Český šermířský klub
RIEGEL

Dominik Riegel

Tima Cup, TJ Lokomotiva Karlovy Vary | 16. 11. 2009

25. 10. 2009

Karlovarského poháru se koncem října 2009 zúčastnily čtyři členky ČŠK Riegel. Přinášíme konečné výsledky:

Kord juniorky, celkové pořadí

Poř.   Příjmení   Jméno   Klub
 1   MYŠKOVÁ   Petra   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 2   HORNOVÁ   Lucie   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 3   DOUBOVÁ   Dominika   DUKLA OLOMOUC
 3   RUBEŠOVÁ   Tereza   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 5   JÍLKOVÁ   Nikola   LOKO PLZEŇ
 6   PECHOVOVÁ   Michala   USK PRAHA
 7   CIHLÁŘOVÁ   Evelina   SC PRAHA
 8   HOFMANOVÁ   Michaela   USK PRAHA
 9   ONDRAČKOVÁ   Natálie   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 10   HABRYCHOVÁ   Eva   LOKO PLZEŇ
 11   HALOVÁ   Kateřina   SC PRAHA
 12   SZABO   Nikola   USK PRAHA
 13   HOLENDOVÁ   Klára   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 14   KAPUSTOVÁ   Zuzana   SLOVÁCKÁ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ
 15   SOUDNÁ   Marie   USK PRAHA
 16   KANSKÁ   Zuzana   SC PRAHA
 17   PŘIBYLOVÁ   Lucie   DUKLA PRAHA
 18   DANIELOVÁ   Kristýna   USK PRAHA
 19   POLÁKOVÁ   Sára   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 20   LINEROVÁ   Karolína   SC PRAHA
 21   MORAVCOVÁ   Nikola   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 22   BENEŠOVÁ   Eva   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 23   BEDNAŘÍKOVÁ   Karolína   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 24   SCHINKOVÁ   Natálie   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 
Kord seniorky, celkové pořadí
 Poř.   Příjmení   Jméno   Klub

 1   DOUBOVÁ   Daniela   DUKLA OLOMOUC
 2   ČAPKOVÁ   Barbora   DUKLA OLOMOUC
 3   LOVISEK   Judit   SLAVIA UK BRATISLAVA
 3   VACÍNOVÁ   Gabriela   USK PRAHA
 5   BARANIKOVÁ   Dagmara   BŠK MARTINEGO
 6   MYŠKOVÁ   Petra   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 7   OLEXOVÁ   Martina   USK PRAHA
 8   HARTMANNOVÁ   Eva   USK PRAHA
 9   HUBÁČKOVÁ   Martina   ŠERMÍŘSKÉ CENTRUM FC KARLÍN
 10   AUJESKÁ   Karolína   SLAVIA UK BRATISLAVA
 10   TOMINOVÁ   Marcela   DUKLA OLOMOUC
 12   PĚCHOVOVÁ   Michaela   USK PRAHA
 13   STEFFLOVÁ   Tereza   USK PRAHA
 14   HABRYCHOVÁ   Eva   LOKOMOTIVA PLZEŇ
 15   KUBUŠOVÁ   Vlasta   SLAVIA UK BRATISLAVA
 16   JÍLKOVÁ   Nikola   LOKOMOTIVA PLZEŇ
 17   JEŽKOVÁ   Slávka   VŠTJ EKONOM PRAHA
 18   JÍLKOVÁ   Klára   SC PRAHA
 19   HOLENDOVÁ   Klára   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 20   KAPUSTOVÁ   Zuzana   SLOVÁCKÁ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ
 21   RUBEŠOVÁ   Tereza   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
 22   MOROVÁ   Jana   VŠTJ EKONOM PRAHA
 23   KARLÍČKOVÁ   Jana   VŠTJ EKONOM PRAHA
 24   BEDNAŘÍKOVÁ   Karolína   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 25   HATLEOVÁ   Veronika   SOKOL VRŠOVICE
 26   POLÁKOVÁ   Sára   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA
 26   CIMLEROVÁ   Zuzana   SOKOL VRŠOVICE
 28   SCHINKOVÁ   Natálie   ČŠK RIEGEL PRAHA - BANÍK PRAHA

 Fotogalerii z turnaje:

Sara Poláková druhá zprava, Karolína Bednaříková třetí zprava, Natálie Schinková čtvrtá zprava a Klára Holendová pátá zprava

Klára a Sara

Momentka...